КОСТРА ЛЛЯНА

КОСТРА ЛЛЯНА

БАГАТТЯ ЛЛЯНІ

КОСТРА ЛЛЯНА

КОСТРА ЛЛЯНА – це продукт, отриманий в промислових умовах в результаті первинної переробки Льонотрести.

КОСТРА ЛЛЯНА в основному складається з целюлози і лігніну, тому в деяких варіантах вона може служити замінником деревини. Основне застосування КОСТРИ ЛЛЯНОЇ – виробництво конструкційних матеріалів на її основі, які використовуються в будівництві і меблевому виробництві. Крім цього, КОСТРА ЛЛЯНА спалюється в спеціальних топках котельнях з повним згорянням, що виключає осідання зол і, навпаки, з утворенням золи і її використанням в якості добрив. На основі костри лляної можуть формуватися паливні брикети та пелети для використання населенням або котельнями підприємств. Перспективний напрямок використання костри лляної – наповнювач в дерево-полімерний композит (ДПК).

Розміри частинок костри лляної, що надходить з льонопереробних заводів, не перевищують 10 (20) мм, вологість же складає від 12% до 30%, що вимагає подальшої переробки костри лляної для використання її в ДПК.
Використовувати костру лляну ефективно також і в інших сферах:

Утеплення підлоги і горищних приміщень насипною кострою лляною. Продукт упаковується в поліетиленові мішки. Костра лляна є довговічним натуральним утеплювачем і має дуже низьку теплопровідність.
Для вирощування грибів в теплицях – костра лляна є найбільш ефективним утеплювачем, зберігає вологу і підтримує тепло потрібної температури.
Костра лляна використовується як підстилка для тварин в стійлах і хліві.

Виробництво пресованих плит з костри лляної (костроплити). За показниками міцності і жорсткості вони наближуються до аналогічним виробам з деревини хвойних порід. За окремими показниками фізико-механічних властивостей – усушці і викривлення, вони значно перевершують деревину. Плити мають високу звукопоглощаемость. Вони легко обробляються – пиляються, строгаються, фрезеруються, свердляться. Костроплити використовують для меблевої промисловості і будівництва.
Виробництво паливних брикетів з костри лляної (костробрикети). Останнім часом їх виробництво налагоджене тільки на окремих підприємствах галузі. Вони виготовляються з костри, пуху і пилу. Для формування брикетів використовуються брикетировочні преса типу Б-9320.
Виробництво пелет з костри лляної. Це гранульована біомаса – застосовується як джерело палива і займає досить міцне положення серед сегментів паливного ринку. Пелети використовуються для опалення будинків, ферм, теплиць, великих і малих виробництв, а також заводських котельних і ТЕЦ. Також застосовуються в якості палива на ж / д транспорті та в інших місцях, де є установки, що працюють на твердому паливі. Як видно, спектр застосування костропелет досить обширний, що дає надію на закріплення даного виду джерела палива на українському ринку. Далі ми хочемо привести порівняльні характеристики теплопроводної здатності брикетів та пелет:

Костра лляна застосовується для виробництва блоків (цегли) для будівництва. Сполучним елементом у виробництві є торф. По міцності такий блок не має собі рівних, витримує навантаження в 8-12 кг на квадратний сантиметр. По довговічності їх можна порівнювати з кам’яними або бетонними конструкціями.
Костра лляна використовується для виробництва дерево-полімерних композитів (ДПК). ДПК можуть бути використані як автомобільні деталі, будівельні та конструкційні елементи. Наведемо класичну схему виробництва ДПК:

– Сушка костри лляної;

– Дозування компонентів;

– Змішування компонентів;

– Пресування виробів;

– Обрізка по довжині і, при необхідності, розрізання по ширині.

Ми прямий виробник продукції з льону (міжвінцевий утеплювач, пакля, конопатка, мотузка, підкладка під ламінат, утеплювач для дерева, саду), ТОВ «Українська лляна компанія плюс», завжди рада запропонувати вам продукт, який буде служити вам довгі роки.

Купити Костру лляну

Ціна на костру лляну у нас найнижча.

Якість заводу виробника.

Купити костру лляну для саду ви можете у нас на складі в м. Києві. Для цього вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами: тел. 067-467-12-82 або • Відправити заявку на e-mail:ulkp.flax@gmail.com,  і ми найближчим часом Вам передзвонимо ЯКЩО • Виникли запитання чи побажання? Телефонуйте  067-467-12-82

Если вы хотите построить деревянный дом – это не к нам. Но если вы хотите сохранить его на века – тогда вы обратились по адресу – мы продаем НАТУРАЛЬНЫЕ 100% ЛЬНЯНЫЕ УТЕПЛИТЕЛИ. Мы именно та компания, которая заинтересована в том, чтобы вы жили в комфортном жилище и дышали натуральным экологически чистым воздухом. Мы на рынке Украины начали свою деятельность с 2004 года. И с самого начала ее деятельности и по сегодняшний день мы работает на земле – выращиваем, заготавливаем и перерабатываем 100% натуральную льняную продукции. Забота о вас и о вашем здоровье – вот девиз нашей компании. Продукты нашей компании – это продукты из 100% натурального льняного волокна – экопродукт.

Реклама
САМЫЙ ПОПУЛЯРНЫЙ НАТУРАЛЬНЫЙ ЛЬНЯНОЙ УТЕПЛИТЕЛЬ ДЛЯ ДЕРЕВЯННОГО ДОМА.

ХИТ ПРОДАЖ 2012!

Партнеры
  • Украинская льняная компания
  • Льнозавод
  • Зерно
  • Пелли ЛТД
  • Пелли ЛТД
  • Почему лен, а не джут
    Многие считают, что льняное волокно можно заменить джутовым т.к. оно аналогично льняному. Использование джута в чистом виде при хрупкости и отсутствии эластичности его волокон, и вызванных этим его большим уплотнением приводит к образованию щелей в процессе усадки дома и необходимостью повторной конопатки. А повышенная по сравнению со льном гигроскопичность джута может вызывать промерзание утеплителя. И самое главное – джут не растет в Украине, поэтому покупая льняной утеплитель, вы поддерживаете отечественного производителя.