МОТУЗКА

МОТУЗКА

Мотузка лляна

Мотузка джутова

Мотузка

Мотузка

Мотузка – гнучкий і довгий вироб – найчастіше сплетене або звитий з лляних, джутових чи полімерних волокон.

Мотузка лляна і Мотузка джутова виробляється з рослинних волокон – короткого льоноволокна і джуту.

Мотузка лляна і Мотузка джутова відрізняються високими показниками тертя і низьким рівнем електризуємості.

Найбільшим плюсом лляних і джутових мотузок є їх екологічна безпека.

Сучасні утеплювачі стали гарною альтернативою традиційному трудомісткому процесу – конопатки. Сьогодні заповнити щілини між колодами дерев’яних будинків можна набагато швидше і простіше – для цього підійде, наприклад, мотузка з льону або мотузка із джуту.

Мотузка лляна і Мотузка джутова використовується в будівництві дерев’яних будинків, як:

– Обробка стін будинку;

– Внутрішнє і зовнішнє утеплення стін дерев’яного будинку;

– Конопатка дерев’яного будинку;

– Закладання швів дерев’яного будинку;

– Декор дерев’яного будинку.

За допомогою мотузки конопатять стики бревен, різні шви і щілини, закривають утеплювач, який прокладений між колодами (лляний міжвінцевий утеплювач), щоб зберегти його. Відмінна риса мотузки з льону – це її бактерицидні властивості, які роблять неможливим розвиток процесів гниття деревини. Стики між колодами (брусом) декоровані мотузкою виглядають рівніше і естетичніше. А ще вони тепліше!

Мотузка лляна і Мотузка джутова, які пропонує наша компанія ТОВ «Українська лляна компанія плюс” – це матеріал, виготовлений з високоякісної сировини, що гарантує довговічність і надійність виконаних утеплювальних робіт.
Мотузка використовується також і в промисловості і будівництві – для підйому вантажів. АЛЕ, основне застосування мотузки – це Декоративне оформлення приміщень – обробка дерев’яних зрубів, будинків, лазні, сауни.
Декор дерев’яного будинку (мотузка лляна, мотузка джутова) надає будові кращий вигляд, утеплює стіни будинку і надає затишок. І не забувайте – мотузка з льону і мотузка із джуту – це натуральний продукт, екологічно чистий і не викликає алергії.

Ціна на мотузку у нас найнижча.

Якість заводу виробника.

Купити мотузку

Купити мотузку для саду ви можете у нас на складі в м. Києві. Для цього вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами: тел. 067-467-12-82 або • Відправити заявку на e-mail:ulkp.flax@gmail.com,  і ми найближчим часом Вам передзвонимо ЯКЩО • Виникли запитання чи побажання? Телефонуйте  067-467-12-82

Если вы хотите построить деревянный дом – это не к нам. Но если вы хотите сохранить его на века – тогда вы обратились по адресу – мы продаем НАТУРАЛЬНЫЕ 100% ЛЬНЯНЫЕ УТЕПЛИТЕЛИ. Мы именно та компания, которая заинтересована в том, чтобы вы жили в комфортном жилище и дышали натуральным экологически чистым воздухом. Мы на рынке Украины начали свою деятельность с 2004 года. И с самого начала ее деятельности и по сегодняшний день мы работает на земле – выращиваем, заготавливаем и перерабатываем 100% натуральную льняную продукции. Забота о вас и о вашем здоровье – вот девиз нашей компании. Продукты нашей компании – это продукты из 100% натурального льняного волокна – экопродукт.

Реклама
САМЫЙ ПОПУЛЯРНЫЙ НАТУРАЛЬНЫЙ ЛЬНЯНОЙ УТЕПЛИТЕЛЬ ДЛЯ ДЕРЕВЯННОГО ДОМА.

ХИТ ПРОДАЖ 2012!

Партнеры
  • Украинская льняная компания
  • Льнозавод
  • Зерно
  • Пелли ЛТД
  • Пелли ЛТД
  • Почему лен, а не джут
    Многие считают, что льняное волокно можно заменить джутовым т.к. оно аналогично льняному. Использование джута в чистом виде при хрупкости и отсутствии эластичности его волокон, и вызванных этим его большим уплотнением приводит к образованию щелей в процессе усадки дома и необходимостью повторной конопатки. А повышенная по сравнению со льном гигроскопичность джута может вызывать промерзание утеплителя. И самое главное – джут не растет в Украине, поэтому покупая льняной утеплитель, вы поддерживаете отечественного производителя.