Міжвінцевий утеплювач

Міжвінцевий утеплювач

Міжвінцевий утеплювач

Міжвінцевий утеплювач

Дуже багато людей в нашій країні стали віддавати перевагу усьому натуральному – міжвінцевий утеплювач і екологічно чистому-це також міжвінцевий утеплювач. Так, в останні роки, спостерігається збільшення будівництва дерев’яних будинків з бруса, і все менше з бетону або цегли. Це обумовлено унікальними особливостями дерева: це природний матеріал, який не робить ніякого негативного впливу на організм людини, не викликає алергічних реакцій. Побудований з дотриманням усіх технологій дерев’яний будинок набагато тепліше будинків із цегли або бетону.
А тому, найголовніше завдання при будівництві дерев’яного будинку полягає в правильному виборі міжвінцевого утеплювача який, повинен не погіршити властивості самого дерева, а навпаки сприяти його збереженню на довгі роки.
Міжвінцевий утеплювач

Міжвінцевий утеплювач з льону та джуту має ряд унікальних властивостей, чим і відрізняється від інших міжвінцевих утеплювачів:
Міжвінцевий утеплювач не містить небезпечних для здоров’я людини алергенів;

Міжвінцевий утеплювач довговічний і не змінює своїх властивостей протягом багатьох років;

Міжвінцевий утеплювач забезпечує надійний захист будинку від протягів, щільний, еластичний, ретельно закриває щілини в процесі експлуатації;

Міжвінцевий утеплювач захищає від втрат тепла тому має низьку теплопровідність;

Міжвінцоеий утеплювач легко поглинає і віддає вологу;

Міжвінцевий утеплювач не руйнується від впливу природних факторів;

Міжвінцевий утеплювач не сприяє розвитку мікроорганізмів;

Міжвінцевий утеплювач екологічно чистий матеріал, виготовлений з натурального льняного або джутового волокна;

Міжвінцевий утеплювач – його щільність і товщина забезпечують надійне ущільнення міжвінцевого простору;

– Полотно міжвінцевого утеплювача нарізається на смуги потрібного розміру, що зручно в застосуванні;

– Висока естетичність міжвінцевого утеплювача і ідеально рівний міжвінцевий шов.

Наша компанія займається вирощуванням і переробкою льону з 2003 року. І тому, ми на сьогоднішній день лідери в даній галузі і лише у нас ви можете придбати межвенцовий утеплювач а також всі інші матеріали необхідні для дерев’яного будинку, а саме: конопатку, паклю, підкладку під ламінат і мотузку для декору.
Ціна на міжвінцевий утеплювач у нас найнижча, ми є першим українським виробником.
Якість – заводу виробника.
Придбати нашу продукцію – міжвінцевий утеплювач

Купити міжвінцевий утеплювач для саду ви можете у нас на складі в м. Києві. Для цього вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами: тел. 067-467-12-82 або • Відправити заявку на e-mail:ulkp.flax@gmail.com,  і ми найближчим часом Вам передзвонимо ЯКЩО • Виникли запитання чи побажання? Телефонуйте  067-467-12-82

Если вы хотите построить деревянный дом – это не к нам. Но если вы хотите сохранить его на века – тогда вы обратились по адресу – мы продаем НАТУРАЛЬНЫЕ 100% ЛЬНЯНЫЕ УТЕПЛИТЕЛИ. Мы именно та компания, которая заинтересована в том, чтобы вы жили в комфортном жилище и дышали натуральным экологически чистым воздухом. Мы на рынке Украины начали свою деятельность с 2004 года. И с самого начала ее деятельности и по сегодняшний день мы работает на земле – выращиваем, заготавливаем и перерабатываем 100% натуральную льняную продукции. Забота о вас и о вашем здоровье – вот девиз нашей компании. Продукты нашей компании – это продукты из 100% натурального льняного волокна – экопродукт.

Реклама
САМЫЙ ПОПУЛЯРНЫЙ НАТУРАЛЬНЫЙ ЛЬНЯНОЙ УТЕПЛИТЕЛЬ ДЛЯ ДЕРЕВЯННОГО ДОМА.

ХИТ ПРОДАЖ 2012!

Партнеры
  • Украинская льняная компания
  • Льнозавод
  • Зерно
  • Пелли ЛТД
  • Пелли ЛТД
  • Почему лен, а не джут
    Многие считают, что льняное волокно можно заменить джутовым т.к. оно аналогично льняному. Использование джута в чистом виде при хрупкости и отсутствии эластичности его волокон, и вызванных этим его большим уплотнением приводит к образованию щелей в процессе усадки дома и необходимостью повторной конопатки. А повышенная по сравнению со льном гигроскопичность джута может вызывать промерзание утеплителя. И самое главное – джут не растет в Украине, поэтому покупая льняной утеплитель, вы поддерживаете отечественного производителя.