Насіння льону

Насіння льону

Насіння льону

Споконвіку, всі вважали, що льон володіє унікальними лікувальними властивостями і дає багато користі при застосуванні його в медицині. Його лікувальні властивості роблять величезний вплив на організм людини, завдяки чому він дуже широко застосовується в народній медицині для профілактики і лікування багатьох захворювань. З льону готують різні лікарські препарати і добавки.

Льон – настільки унікальна рослина, що є джерелом повноцінного рослинного білка, вітамінів, мікроелементів і клітковини.

Велика цінність лляного насіння для людей пов’язана з тим, що в ньому знаходиться багато різних органічних сполук і поживних речовин. Не всі знають, що близько половини нашого мозку складається з поліненасичених жирних кислот, що містяться в насінні льону. Харчові добавки на основі насіння льону містять лігнано, які здатні уповільнити поділ клітин при деяких пухлинах. Лігнано покращують функції сечової системи, допомагають запобігти запалення нирок. Вживання продуктів, збагачених насінням льону, протягом чотирьох тижнів знижує вміст холестерину.

Завдяки їх унікальному складу насіння льня можна вважати продуктом який оздоровлює організм людини.

Насіння льону застосовуються на сьогодні не тільки в медицині.

Їх сфера застосування величезна.

Однією з таких сфер у сучасному світі є випікання хліба. Насіння льону додають при випічці хліба.

Багато ще унікальних можливостей містить в собі лляне насіння. Ми, ТОВ «Українська лляна компанія плюс», як безпосередній виробник, вирощує льоноволокно і щорічно збирає врожай насіння льону не менше 100 т на рік. І готові запропонувати для вас екологічно чисті насіння льону для використання вами в медицині і інших областях.

Купити насіння льону

Купити насіння льону вы можете у нас на складі в м. Києві. Для цього вам необхідно зв язатися з нашими менеджерами: тел. 067-467-12-82 чи•Відправити заявку на e-mail:ulkp.flax@gmail.com, и ми найблищим часом Вам зателефонуємо ЯКЩО •Виникли питання чи побажання? Телефонуйте 067-467-12-82

Если вы хотите построить деревянный дом – это не к нам. Но если вы хотите сохранить его на века – тогда вы обратились по адресу – мы продаем НАТУРАЛЬНЫЕ 100% ЛЬНЯНЫЕ УТЕПЛИТЕЛИ. Мы именно та компания, которая заинтересована в том, чтобы вы жили в комфортном жилище и дышали натуральным экологически чистым воздухом. Мы на рынке Украины начали свою деятельность с 2004 года. И с самого начала ее деятельности и по сегодняшний день мы работает на земле – выращиваем, заготавливаем и перерабатываем 100% натуральную льняную продукции. Забота о вас и о вашем здоровье – вот девиз нашей компании. Продукты нашей компании – это продукты из 100% натурального льняного волокна – экопродукт.

Реклама
САМЫЙ ПОПУЛЯРНЫЙ НАТУРАЛЬНЫЙ ЛЬНЯНОЙ УТЕПЛИТЕЛЬ ДЛЯ ДЕРЕВЯННОГО ДОМА.

ХИТ ПРОДАЖ 2012!

Партнеры
  • Украинская льняная компания
  • Льнозавод
  • Зерно
  • Пелли ЛТД
  • Пелли ЛТД
  • Почему лен, а не джут
    Многие считают, что льняное волокно можно заменить джутовым т.к. оно аналогично льняному. Использование джута в чистом виде при хрупкости и отсутствии эластичности его волокон, и вызванных этим его большим уплотнением приводит к образованию щелей в процессе усадки дома и необходимостью повторной конопатки. А повышенная по сравнению со льном гигроскопичность джута может вызывать промерзание утеплителя. И самое главное – джут не растет в Украине, поэтому покупая льняной утеплитель, вы поддерживаете отечественного производителя.