Пакля будівельна

Пакля будівельна

Пакля будівельна

Пакля будівельна – відома здавна. Для утеплення дерев’яного будинку широко використовувалися природні натуральні матеріали, такі як бавовняний утеплювач, костра лляна і конопляна пенька. Пакля будівельна та інші матеріали сьогодні як і раніше використовуються для утеплення. Пакля будівельна – це натуральний матеріал екологічно чистий, легко ущільнюється і забезпечує хороший повітрообмін в будинку.

Пакля будівельна (конопатка) – це коротке, сплутане волокно, одержується в результаті первинної переробки луб’яних культур – льону.

Пакля будівельна володіє легким асептичним ефектом, гарними ізоляційними властивостями. У будівництві пакля будівельна вживається як прокладочний, набивочний, матеріал для прокладки вінців, набивання, конопатки щілин, головним чином, як ущільнювальний матеріал при монтажі між щілинами колод. У старовину будівельною паклею конопатили щілини в дерев’яних конструкціях (стіни будинків, борти човнів і кораблів), забезпечуючи, таким чином, їх водонепроникність і теплоізоляційні властивості.

Основа паклі будівельної – короткі натуральні волокна. Пакля пресується в кіпи вагою 60 кг. Пакля зручна в експлуатації, легко укладається рівним шаром, можна підрахувати необхідну кількість при покупці. Пакля застосовується як міжвінцевий утеплювач в будівництві.

Пакля будівельна (лляна) здавна використовувалася для утеплення дерев’яних будинків. Практика показує, що навіть створення сучасних щілинних утеплювачів остаточно не відміняє потребу в звичайній будівельній паклі.

На жаль, неспеціалісту важко розібратися в її якості. Слід зауважити, що паклю будівельну у побуті називають практично будь-яке коротке льоноволокно, тим не менш, пакля будівельна – це коротке тіпане волокно, яке не піддавалося подальшій переробці. Цим викликано і її різну якість – перш за все воно визначається вихідною сировиною (якістю лляної трести, можливою засміченістю полів льону бур’янами).

Пакля будівельна хорошої якості – це звичайне льоноволокно № 2 або № 3 фасуванням по 60 кг.

Пакля будівельна з льону і раніше була дуже затребувана. Її покупці – і люди з невеликим достатком, і великі будівельні організації. Незалежно від використовування межвенцового утеплювача, конопатниі роботи зазвичай проводять також із застосуванням паклі будівельної з льону.

Перевагою паклі будівельної з льону перед паклею будівельною з джуту є:

лляне пакля «дихає», через м’якість і пухкість волокон;
вона гігроскопічна – добре вбирає вологу і швидко її віддає, легко висихає, навіть в Міжвінцевому просторі, джутова пакля такою властивістю не володіє, вона добре вбирає вологу, але швидко не висихає, що часом призводить до гниття і перекосів колод зрубів в зимовий час.

Застосування льону виправдано внаслідок його бактерицидних властивостей і захищає від гниття.

На сьогодні наша компанія, як прямий виробник 100% натуральної продукції з льону, пропонує Паклю будівельну як матеріал для утеплення дерев’яних будинків, не схильний до гниття і поразки міллю, зручний в роботі і також екологічно чистий.


Купити паклю будівельну

Ціна пакля будівельної у нас найнижча.

Якість заводу виробника.

Купити паклю будівельну ви можете у нас на складі в м. Києві. Для цього вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами: тел. 067-467-12-82 або • Відправити заявку на e-mail:ulkp.flax@gmail.com,  і ми найближчим часом Вам передзвонимо ЯКЩО • Виникли запитання чи побажання? Телефонуйте  067-467-12-82.

Если вы хотите построить деревянный дом – это не к нам. Но если вы хотите сохранить его на века – тогда вы обратились по адресу – мы продаем НАТУРАЛЬНЫЕ 100% ЛЬНЯНЫЕ УТЕПЛИТЕЛИ. Мы именно та компания, которая заинтересована в том, чтобы вы жили в комфортном жилище и дышали натуральным экологически чистым воздухом. Мы на рынке Украины начали свою деятельность с 2004 года. И с самого начала ее деятельности и по сегодняшний день мы работает на земле – выращиваем, заготавливаем и перерабатываем 100% натуральную льняную продукции. Забота о вас и о вашем здоровье – вот девиз нашей компании. Продукты нашей компании – это продукты из 100% натурального льняного волокна – экопродукт.

Реклама
САМЫЙ ПОПУЛЯРНЫЙ НАТУРАЛЬНЫЙ ЛЬНЯНОЙ УТЕПЛИТЕЛЬ ДЛЯ ДЕРЕВЯННОГО ДОМА.

ХИТ ПРОДАЖ 2012!

Партнеры
  • Украинская льняная компания
  • Льнозавод
  • Зерно
  • Пелли ЛТД
  • Пелли ЛТД
  • Почему лен, а не джут
    Многие считают, что льняное волокно можно заменить джутовым т.к. оно аналогично льняному. Использование джута в чистом виде при хрупкости и отсутствии эластичности его волокон, и вызванных этим его большим уплотнением приводит к образованию щелей в процессе усадки дома и необходимостью повторной конопатки. А повышенная по сравнению со льном гигроскопичность джута может вызывать промерзание утеплителя. И самое главное – джут не растет в Украине, поэтому покупая льняной утеплитель, вы поддерживаете отечественного производителя.