Пакля сантехнічна

Пакля сантехнічна

Пакля сантехнічна

Пакля сантехнічна – це продукт первинної переробки Льонотрести, чистий натуральний, який виготовляють з тонкого, однорідного, довговолокнистого, чесаного льону.
Пакля сантехнічна використовується в будівництві для технічних потреб, головним чином як ущільнювальний матеріал при монтажі сантехніки і застосовується для ущільнення різьбових з’єднань. Волокна льону (пакля сантехнічна), тонкі і одночасно з цим міцні, тому він щільно укладається в поглибленнях різьблення і не руйнується при накручуванні з’єднувальних частин або арматури. Пакля сантехнічна при змочуванні розбухає, тому невеликі протечки на новому з’єднанні зникають самі по собі. Лляну паклю намотують по різьбі рівномірно і щільно в напрямку згвинчування з’єднання на всій довжині. Після цього на намотаний льон наноситься ущільнюючий склад і через деякий час можна здійснювати збірку і починати експлуатацію вузла. Не слід захоплюватися мастилом, інакше пакля сантехнічна не розбухне від води. На чорних кондових сталевих трубах пакля сантехнічна служить краще фторопласту-4 (PTFE).
З появою в арсеналі сантехніка новомодного матеріалу для ущільнення стиків різьбових з’єднань труб, монтажники стали змінювати перевірену десятиліттями, яка раніше не підводила (пакля сантехнічна), і все частіше використовують при монтажі трубопроводів водопостачання та опалення інші матеріали. Чи завжди це раціонально, швидше ніж пакля сантехнічна. Грамотний монтаж трубопроводів паклею сантехнічною видовищно не поступається жодному аналогічному матеріалу, а надійність різьбового з’єднання набагато більше.

Ми пропонуємо екологічно чистий і натуральний продукт – пакля сантехнічна незамінний в будівництві для сантехнічних потреб. ТОВ «Українська лляна компанія плюс» лідер на ринку виробів з 100% льону.

Купити паклю сантехнічну

Ціна паклі сантехнічної у нас найнижча.

Якість заводу виробника.

Купити паклю сантехнічну ви можете у нас на складі в м. Києві. Для цього вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами: тел. 067-467-12-82 або • Відправити заявку на e-mail:ulkp.flax@gmail.com,  і ми найближчим часом Вам передзвонимо ЯКЩО • Виникли запитання чи побажання? Телефонуйте  067-467-12-82

Если вы хотите построить деревянный дом – это не к нам. Но если вы хотите сохранить его на века – тогда вы обратились по адресу – мы продаем НАТУРАЛЬНЫЕ 100% ЛЬНЯНЫЕ УТЕПЛИТЕЛИ. Мы именно та компания, которая заинтересована в том, чтобы вы жили в комфортном жилище и дышали натуральным экологически чистым воздухом. Мы на рынке Украины начали свою деятельность с 2004 года. И с самого начала ее деятельности и по сегодняшний день мы работает на земле – выращиваем, заготавливаем и перерабатываем 100% натуральную льняную продукции. Забота о вас и о вашем здоровье – вот девиз нашей компании. Продукты нашей компании – это продукты из 100% натурального льняного волокна – экопродукт.

Реклама
САМЫЙ ПОПУЛЯРНЫЙ НАТУРАЛЬНЫЙ ЛЬНЯНОЙ УТЕПЛИТЕЛЬ ДЛЯ ДЕРЕВЯННОГО ДОМА.

ХИТ ПРОДАЖ 2012!

Партнеры
  • Украинская льняная компания
  • Льнозавод
  • Зерно
  • Пелли ЛТД
  • Пелли ЛТД
  • Почему лен, а не джут
    Многие считают, что льняное волокно можно заменить джутовым т.к. оно аналогично льняному. Использование джута в чистом виде при хрупкости и отсутствии эластичности его волокон, и вызванных этим его большим уплотнением приводит к образованию щелей в процессе усадки дома и необходимостью повторной конопатки. А повышенная по сравнению со льном гигроскопичность джута может вызывать промерзание утеплителя. И самое главное – джут не растет в Украине, поэтому покупая льняной утеплитель, вы поддерживаете отечественного производителя.