ЦІКАВО ПРО ГОЛОВНЕ

Що необхідно знати про натуральний лляний утеплювач!

Дуже багато будівельників використовують нетрадиційні утеплювачі для дерев’яних будинків утеплювачі на синтетичній основі з закритими порами або герметики, для здешевлення вартості будівельних матеріалів. Дані теплоізоляційні матеріали широко використовуються в конструкціях сучасних будинків. З їх допомогою утеплюють покрівлі, зовнішні, внутрішні і підвальні стіни, підлоги та перекриття. У кожному випадку до теплоізоляційного матеріалу пред’являються особливі вимоги, залежні від умов його експлуатації. Вибір того чи іншого матеріалу здійснюється відповідно до вимог до матеріалу і його технічних характеристик. Вони створені і відмінно виконують свою функцію для утеплення огороджувальних конструкцій житлових, громадських і виробничих будівель із цегли і бетону, але абсолютно не пригодні для міжвінцевого утеплення дерев’яних будинків.

Дерев’яний будинок знаходиться в постійному русі (будинок «дихає»).

Закладається утеплювач між вінцями колод, здавлюється під тягарем колоди, і виходить щільний паронепроникний прошарок з однорідної маси матеріалу.

Наші прадіди традиційно використовували для утеплення дерев’яних будинків паклю (лляну і конопляну) і довге льоноволокно. Всі ці природні матеріали відмінно виконують функцію утеплення дерев’яного будинку, завдяки капілярній структурі своїх волокон, здатні накопичувати і віддавати вологу залежно від зовнішньої вологості, мають бактерицидні властивості, перешкоджають появі грибка.

Свою ефективність в якості міжвінцевого утеплення дерев’яних будинків вони довели протягом сотень років. Хімікам так і не вдалося створити синтетичні волокна, здатні замінити за своїми якостями натуральні. Зберігаючи всі властивості льняного волокна, міжвінцевий лляний утеплювач із 100% льону, цей матеріал забезпечує необхідну технологічність при зборці дерев’яних будинків з профільованого брусу, оциліндрованої колоди.

Характеристика лляного міжвінцевого утеплювача наступна:

– Целюлоза – 76-80;

– Лігнін – 2-5;

– Пектин – 3;

– Віск – 2-3;

– Вода – 8,5;

– Довжина елементарних волокон – 13-30.

Натуральне лляне волокно володіє гігроскопічністю, тобто здатністю вбирати і віддавати вологу – завдяки капілярності їх волокон.

Це волокно використовується як міжвінцевий утеплювач в чистому вигляді.

Але найголовніше це те, що для дерев’яного будинку необхідно використовувати тільки натуральний, екологічно чистий лляний утеплювач, тобто волокно, яке не піддавалося ніякій переробці, «сире волокно», волокно, отримане після первинної переробки рослин.

Сучасний матеріал міжвінцевий утеплювач – сьогодні самий затребуваний утеплювач для дерев’яних будинків, лазень і саун. Він випускається з різних матеріалів: міжвінцевий утеплювач з льону, міжвінцевий утеплювач з джуту.

Если вы хотите построить деревянный дом – это не к нам. Но если вы хотите сохранить его на века – тогда вы обратились по адресу – мы продаем НАТУРАЛЬНЫЕ 100% ЛЬНЯНЫЕ УТЕПЛИТЕЛИ. Мы именно та компания, которая заинтересована в том, чтобы вы жили в комфортном жилище и дышали натуральным экологически чистым воздухом. Мы на рынке Украины начали свою деятельность с 2004 года. И с самого начала ее деятельности и по сегодняшний день мы работает на земле – выращиваем, заготавливаем и перерабатываем 100% натуральную льняную продукции. Забота о вас и о вашем здоровье – вот девиз нашей компании. Продукты нашей компании – это продукты из 100% натурального льняного волокна – экопродукт.

Реклама
САМЫЙ ПОПУЛЯРНЫЙ НАТУРАЛЬНЫЙ ЛЬНЯНОЙ УТЕПЛИТЕЛЬ ДЛЯ ДЕРЕВЯННОГО ДОМА.

ХИТ ПРОДАЖ 2012!

Партнеры
  • Украинская льняная компания
  • Льнозавод
  • Зерно
  • Пелли ЛТД
  • Пелли ЛТД
  • Почему лен, а не джут
    Многие считают, что льняное волокно можно заменить джутовым т.к. оно аналогично льняному. Использование джута в чистом виде при хрупкости и отсутствии эластичности его волокон, и вызванных этим его большим уплотнением приводит к образованию щелей в процессе усадки дома и необходимостью повторной конопатки. А повышенная по сравнению со льном гигроскопичность джута может вызывать промерзание утеплителя. И самое главное – джут не растет в Украине, поэтому покупая льняной утеплитель, вы поддерживаете отечественного производителя.